Bitombala Giriş Adresi – Bitombala Şikayet

Tavsiyelerimizin yanı sıra kara listemizde yer alan firmaları da sizinle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bunun en önemli nedeni ise doğru seçenekleri sunabilmek ve hangi firmaya yakın hangi firmaya uzak olmanız gerektiğini daha net bir şekilde aktarabilmektir. Bitombala online tombala sitesi ne yazık ki kara listemizde yer alan adreslerden bir tanesidir.

Lisans sahibi olmayan ve online oyun dünyasında kendine yer bulan amatör bir firmadan bahsediyoruz. Bu firma henüz kendini geliştirebilmiş değil ve yaptığı hatalar nedeniyle hali hazırda üye kaybetmeye de devam ediyor. Ödeme yöntemleri bir hayli kısıtlı ve yüksek rakamlar çekmek istediğinizde hesaplarınızı kapatabiliyorlar. Bu amatörlüğe ve güvensizliğe müsaade etmemek adına elimizden geleni yapıyoruz.

Bitombala Giriş Adresi

Ne yazık ki sabit bir adresten bahsedemiyoruz. Bitombala giriş adresi sürekli olarak değişiyor ve erişim engeli nedeniyle insanlar hesaplarına ulaşma konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Bitombala güncel adresi paylaşımlarımızı sık sık yapmaya özne gösteriyor ve değişen adresi de sizinle paylaşıyoruz. Bu değişimin kullanıcılar üzerinde olumsuz bir etki yarattığını söylemek de mümkün.

Özellikle içeride çok fazla parası olan kullanıcılar bu durumdan şikayetçi olabiliyor ve gayet haklı olduklarını düşünüyoruz. Endişe etmekte haklısınız ve uzak durmanız gereken firmalardan biri olduğunu da bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Bitombala Kayıt İşlemleri

Sağ üst köşede yer alan ücretsiz üye ol butonu ile birlikte sizler de bitombala kayıt sürecini başlatabilirsiniz. Ne yazık ki bu süreçte de sizlerin yanında yer almak yerine sorun yaratmayı tercih ediyorlar. Kayıt formunu doldurduktan sonra günlerce aktivasyon mail’i ya da kodu beklemek zorunda kalıyorsunuz.

Bazı zamanlarda kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz doğru olmasına rağmen hesaplarınıza ulaşamıyorsunuz ve yaşadığınız bu sorunlar da sizleri siteden uzaklaştırıyor. Bu tür sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız eğer sizler de siteden uzak durabilir ve güvenilir adreslere yönelebilirsiniz. Bitombala ne yazık ki güven veren bir firma değil ve hata yapmaya da devam ediyorlar.

Bitombala Şikayetleri

Bitombala şikayet bildirimlerini canlı destek ekibi ile paylaşmak istediğinizde ne yazık ki muhatap bulamıyor ve sıkıntılarınızı çözecek bir ekip ile karşılaşamıyorsunuz. Bunun nedeni ise her zaman olduğu gibi amatör yönetici portföyüdür. İletişim sorunları nedeniyle birçok üye mağdur edilmiş durumda ve bunun önüne geçmek yerine hata yapmaya da ısrarla devam ediyorlar. Beklentilerinize hiçbir konuda yanıt vermeyen zayıf bir site ve kara listemizde yer almayı da fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz.

Bitombala Kullanıcı Yorumları

Bitombala yorumları içerisinde olumlu yorum bulmak pek mümkün değil. Para ile yaptırılan yorumları es geçiyoruz çünkü hiçbir şekilde gerçeklik payı yoktur. Siteyi analiz etmek ve daha detaylı bir şekilde incelemek isterin elinde ve bu bağlamda online dünyadan yardım alabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Bitombala Güvenilir mi?

Emin olun bu soruya kesinlikle güvenilir yanıtı verebilmek isterdik ancak mümkün değil! Amatör bir tavra sahip olan yönetici ve personel kadrosu nedeniyle sistemin işleyişi bir hayli zayıf. Kayıt olamıyor, olsanız bile ödeme yapamıyorsunuz. Diyelim ki bir şekilde ödeme yapmayı başardınız, bu kez de kazandığınız paraları hesaplarınıza alamıyorsunuz. Nereden bakarsanız bakın bir tutarsızlık söz konusu ve bu da siteyi her geçen gün daha güvenilmez bir profile dönüştürüyor. Tavsiye etmiyoruz ve uzak durmanızı özellikle rica ediyoruz. Sektörde güvenilir firmalar mevcut ve tercihlerinizi bu firmalardan yana yapmanızı öneriyoruz.

Bitombala Giriş Adresi – Bitombala Şikayet” hakkında 1 yorum

  1. Sinan Turan

    Bahis sitelerinin tamamına kredi kartı ile yatırım yapıyorum ancak bitombala adresine yatırım yaptıktan hemen sonra kartımdan benim bilgim dışında paralar çekildi ve kartımı kapatmak zorunda kaldım. Ne yazık ki güven vermeyen bir firma ve bu sorunu yaşayan çok sayıda oyuncu olduğunu da okumuştum.

Yorumlar kapalı.